Feng Shui a jak s ním začít podle Zuzky Adam

Feng Shui a 3 jednoduché kroky jsou obsahem nového webináře Zuzany Adam. Zuzana je zakladatelka Akademie Adam Feng Shui. Zuzana je taktéž lektorka, konzultantka Feng Shui a koučka osobního rozvoje. Kromě toho je autorkou bestselleru Osvoboďte se s Feng Shui.

3 Jednoduché kroky se Zuzanou Adam

Feng Shui jako dokonalé umístění

Feng Shui v překladu znamená vítr a voda. Zuzaně tento výraz nedával moc smysl a ve své praxi se jej snažila uchopit. Později se díky kontaktu se svou známou, lingvistkou a odbornicí na východní filozofie dozvěděla, že Feng Shui je idiomatický výraz pro dokonalé umístění.

Dokonalé umístění. Konečně to zapadlo jako puzzle. Na základě toho Zuzana využívá Feng Shui jakožto filozofii o úpravě vnitřního prostoru. Právě změny ve vnitřním prostoru člověka, utvářejí změny vnější.

Přemýšleli jste někdy o tom, jak vzhled a stav vašeho bydlení může ovlivňovat váš soukromý a pracovní život? Věděli jste, že i bydlení má energii, která na nás působí a mi působíme na ni?

Můžete se setkat se spoustou typů bydlení. Bydlení vzdušné, plné prostoru. Bydlení malé, kde by stísněností trpěl skoro každý. Bydlení hezké, uspořádané. A bydlení chaotické, neudržované. Samozřejmě, finanční situace je velice úzce spjata s tím, jak naše bydlení vypadá. Avšak ačkoliv máme málo peněz, uspořádáním bydlení jinak, můžeme docílit finanční stability do budoucna.  Nevěříte. Sami to můžete vyzkoušet. Zuzana Adam nabízí unikátní kurz Adam Feng Shui, který vám v tomto pomůže.

Feng Shui a jak s ním začít

Energie v bytě musí proudit

Jde o práci s energiemi. Přeplněný byt či dům má v sobě spoustu energie. Energie právě z těch přebytečných věcí, které si doma hromadíme. Proto není možné, aby takový byt či dům přijal energii novou. Dokud budeme jen hromadit a ne se zbavovat přebytečných věcí. Čistou a novou energii si tak domů nepřineseme. Můžeme tedy trpět depresemi. Chorobným odkládáním. Pocitem únavy a vyčerpání. Stačí pak i malá změna v bytě a hned se můžeme cítit lépe.

Je to tak snadné. Stačí jen začít. Pokud je pro vás problém zbavit se věcí, které již neupotřebíte. Například oblečení ze šatníků, jež nenosíte již pár měsíců či dokonce let. Pomohou vám k tomu třeba kolíčky na prádlo. Připněte tolik kolíčků, kolik let jednotlivé kousky oblečení nenosíte. A bude se vám snáze rozhodovat. Pokud se i tak nechcete věcí zbavit. Můžete uspořádat akci pro kamarádky a rozdat oblečení mezi ně. Přesně tak to Zuzana Adam dělá. Dá vám to skvělý pocit z toho, že jste s blízkými a zároveň z toho, že jste se něčeho zbavili. Energie tak může proudit sem a tam. Pokud hledáte více typů, můžete je nalézt v mé knize Osvoboďte se s Feng Shui.

Dá se říci, že koncept Feng Shui je přítomný v intuici každé žen. Mnohdy o něm ženy ani neví, že jej mají. Přitom právě jejich pravidelné vyklízení domu či bytu. Přerovnávání nábytku. Pořizování květin. Malování. Zkrášlování stěn a oken. Věděli jste, že tak jako jsou pro člověka důležitá ústa, kterými mluvíme. Mají výpovědní hodnotu o našem bydlení i vchodové dveře?

3 jednoduché kroky se Zuzanou Adam

I rohožka má ve Feng Shui svůj význam

Mnoho z nás si tedy představí dveře lemované vázami s květinami. Ale nevypadá to spíše jako vchod do hrobky, než vstup do pěkného bydlení? 

Feng Shui je o práci s energiemi. Je to o uspořádání a ohraničení prostoru. Květiny jsou fajn, ale nesmějí bránit proudění energie. Proto platí, méně je mnohdy více. Co je důležité, je například rohožka. Řeknete si, je to takový obyčejný kus textilu, kde si otřu svou obuv. Ale právě se svou obuví, nechám před vchodem do cizího bydlení i kousek negativní energie, kterou bych jinak přinesl dovnitř. A to už stojí za zvážení. Zuzana Adam taktéž navrhuje, vložit pod rohožku obálku s penězi. Klidně vytištěnými na papíře. Ideálně nalepit na rohožku z druhé strany. Předejde se tak přenesení štěstí a financí na jiný byt v domě, pokud uklízečka vymetá pravidelně chodby.

Feng Shui a jak s ním začít

Vstupní dveře jako ústa domu

Vstupní dveře domu, jsou dle Feng Shui ústy domu. Velké a bytelné dveře představují prosperitu a bohatství. Oprýskané a staré dveře mají zase opačnou výpovědní hodnotu. Dalším faktorem dle Feng Shui je prostor před a za vchodovými dveřmi. Rozházené boty, botník v cestě, či kabáty, které znesnadňují pořádné otevření dveří. To jsou další faktory, snižující množství proudící energie.

Je tedy důležité se zamyslet i nad těmito faktory. Buďto můžeme využít energii bytu v náš prospěch a sami si v něm dobíjet své baterky. Nebo budeme vybíjet my své baterky, abychom dobili energii našemu energeticky chudému obydlí. 

Právě proto Zuzana Adam pořádá 6 týdenní výcvik základů Adam Feng Shui, který vám díky týdenním webinářům a mnoha důležitým materiálům, dodá veškeré chybějící znalosti. Navíc pomocí praktických cvičení budeme schopni pomalinku a po krůčcích změnit energii svého domu a  zároveň i energii svou vlastní.

Obsah článku
Délka článku
celkem
ebook-jak-se-ucit-1200x628.jpg
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..