Michal Martoch

  • Nabízím profesionální služby v oblastech práce na dálku a talent managementu.
  • Chcete se připravit na budoucnost práce a pracovat na dálku, ale nevíte jak na to?Věřím, že každá organizace může vhodným využíváním práce na dálku a talent managementu hodně získat. Jejich maximální podpora přináší významnou konkurenční výhodu i určitá rizika. Rád vám je pomohu překonat, abyste stanuli na vítězné straně. Na základě zkušeností s mnoha vedoucími pracovníky jsem přesvědčený, že manažer, který umí úspěšně řídit virtuální tým, je o řád lepším manažerem ve srovnání se svým kancelářským kolegou. Umí se totiž vyhnout typickým kancelářským prohřeškům snižujícím produktivitu a schopnost spolupráce.
  • Mám špičkové reference a zkušenosti z nadnárodních firem Procter & Gamble a Hyundaia 12 let praxe v řízení distribuovaných týmů na dálku. Jsem dlouhodobým konzultantem a lektorem v oblastech implementace flexibility a mobilní práce např. pro Škoda Auto, pojišťovnu AXA nebo 9 akciových firem města Brna. Napsal jsem mnoho odborných článků a věnuji se osvětové činnosti.

MICHALOVY PROJEKTY

Talentwork

Chcete poznat svůj talent a silné stránky? Toužíte zjistit, v čem skutečně vynikáte?
Více informací →

NOVINKY NA BLOGU

Star Interview - cesta pro vaši inspiraci Hledáte inspiraci pro svůj byznys? Navštivte youtube kanál Michala Cílka…
Celý článek
David Kirš, SEO ve společnosti Mioweb. David je mimo jiné zkušeným propagátorem on-line podnikání a lektorem webinářů.…
Celý článek
Jak využít sociální sítě k předvídatelnému navýšení tržeb, o tom pojednává webinář zkušeného obchodníka, odborníka na sociální…
Celý článek
ebook-jak-se-ucit-1200x628.jpg