• Datum:
  3.3.2020
 • Čas:
  18 - 19:30
 • Cena:
  550 Kč
 • Místo:
  on-line

PRO ŽENY:
Naladění na mužskou energii

CO VÁM WEBINÁŘ PŘINESE?

 • Krátce si povíme o dané oblasti.
 • Poté na konkrétních případech se zapojením účastníků odhalíme a přetvoříme všechny úhly pohledu, které nám brání v jiných možnostech a v jiných volbách, tak aby byl život lehčí, radostnější a více hravý.

LEKTORKY WEBINÁŘE

Klára Berkovcová

Maminka 2 dětí (Amálky a Kryštůfka), k Accessu se dostala na základě osobní zkušenosti, kdy se při mateřství otevřelo velmi hodně témat, jak z dětství a výchovy, tak vztahové záležitosti. 

Zkoušela mnoho technik, vždy změna zůstala chvilku, a nebo se objevilo ještě něco dalšího k řešení. Po 2 terapiích věděla, že tohle je přesně to, co jí zajímá, baví, co chce dělat, prostě co ji naplňuje. 

Více o Kláře...

Káťa Brázová

Maminka 3 dětí (Nikolky, Nelinky a Bětušky), momentálně na mateřské dovolené a zároveň ředitelka rodinného centra Jablíčko v Jablonci nad Nisou. 

K Accessu se dostala po všem, čím si v životě prošla v nejšťastnějším období svého života. Proto je pro ni vždy úsměvné, když někdo prohlašuje, že Barsy nepotřebuje. I přesto, že nic nepotřebovala ve svém životě "opravovat" a měnit, tak po pár slovech o Accessu její tělo zajásalo. Access se stal smyslem jejího života.

Více o Káti...

NOVINKY NA BLOGU

Star Interview - cesta pro vaši inspiraci Hledáte inspiraci pro svůj byznys? Navštivte youtube kanál Michala Cílka…
Celý článek
David Kirš, SEO ve společnosti Mioweb. David je mimo jiné zkušeným propagátorem on-line podnikání a lektorem webinářů.…
Celý článek
Jak využít sociální sítě k předvídatelnému navýšení tržeb, o tom pojednává webinář zkušeného obchodníka, odborníka na sociální…
Celý článek
ebook-jak-se-ucit-1200x628.jpg