easy lingo angličtina

Jaké jsou nové trendy ve výuce angličtiny

Nové trendy ve výuce angličtiny

V dnešním propojeném světě je stále větší důraz kladen na znalost cizích jazyků. A není se čemu divit. Většina lidí se každý rok podívá do nějaké cizí země a tak cítí potřebu umět se v dané zemi domluvit. Jak všichni víme, nejuniverzálnějším světovým jazykem je angličtina, pomocí které se v menší či větší míře domluvíte snad ve všech zemích. Pokud ne s místním obyvatelstvem, tak alespoň s hotelovým personálem či obsluhou v restauracích.

Jak učení zefektivnit?

Protože zájem o cizí jazyky stoupá, objevují se neustále nové trendy, jak učení zefektivnit. Čas je omezenou komoditou pro každého z nás, všichni chodíme do školy nebo do práce, a proto nám většinou na učení angličtiny nezbývá čas a někdy ani chuť či energie.easy english

Jak se tedy naučit anglicky, když studiu jazyka můžete věnovat třeba jen 20 minut denně? Je to vůbec možné? Ano, je. Pro zvládnutí cizího jazyka je důležitá především vytrvalost a dlouhodobá snaha. Schválně, co si myslíte, že vás v angličtině posune dál? Když si jednou týdně otevřete na dvě hodiny učebnici nebo zajdete jedenkrát týdně na skupinovou lekci, anebo když každý den uděláte něco málo, například si budete 20 minut číst článek, překládat věty, učit se slovíčka nebo konverzovat? Zdá se, že druhá možnost je správně.

Jak on-line?

Mnoho z nás žije v menších městech, kde vhodné kurzy angličtiny nenajdeme, anebo máme sice kurzy k dispozici, ale z časových důvodů si nemůžeme dovolit je navštěvovat. Nejlepší variantou je proto učit se angličtinu jako samouk doma či se soukromým lektorem. V dnešní době internetu a aplikací se nabízí varianta výuky angličtiny on-line. Existují již různé webové stránky či speciálně uzpůsobené platformy, pomocí kterých se můžete v jazyce zdokonalovat.

english

Jednou z takových platforem je EasyLingo, které připravuje on-line studijní programy pro zájemce s různou úrovní angličtiny. Mezi její nesporné výhody patří to, že se můžete učit, kdykoliv se vám zachce. Stačí, když si každý den vyčleníte na učení 20 minut čistého času. Podle tvůrců učebního portálu EasyLingo vám bude stačit 30 hodin čistého času na zvládnutí jedné jazykové úrovně (tedy například zlepšení z úrovně A1 na A2).

Důležitý je důraz na zábavu při učení, dále možnost konzultace s lektorem a v případě zájmu i hodiny po Skypu. A aby toho nebylo málo, sama platforma vás bude motivovat k tomu, abyste ve výuce pokračovali – tak třeba tím, že za pilné studium získáte pobyt v zahraničí nebo další luxusní ceny.

Přesvědčte se sami o možnostech studia s EASYLINGO.

V diskusi se podělte o své zkušenosti s účením angličtiny.

Obsah článku
Délka článku
celkem
ebook-jak-se-ucit-1200x628.jpg
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..